Dla indywidualnych klientów

Dla firm i instytucji

Wybrane realizacje

Prace brukarskie

Wiedza i profesjonalne podejście do każdej inwestycji oraz stosowanie najwyższej jakości materiałów pozwala nam na tworzenie wyjątkowo trwałych i estetycznych konstrukcji nawierzchni betonowych bądź granitowych. Doświadczenie wyselekcjonowanych i dobrze przeszkolonych pracowników sprawia, iż prace budowlane przeprowadzane są szybko i profesjonalnie.

Każde zlecenie traktujemy w sposób niepowtarzalny. Dlatego kwestia cen jest ustalana z Państwem na drodze indywidualnych negocjacji. Gwarantujemy, że każda rozmowa z nami doprowadzi do zawarcia kompromisu, z którego zadowolone będą obie strony.

Oferujemy:

... czyli kompleksowe zagospodarowanie własnej przetrzeni.

W związku z ciągle zmieniającym się rynkiem postanowiliśmy skierować więcej uwagi na współpracę z klientem idywidualnym. Dzięki ekipom budowalnym posiadającym szerokie i wieloletnie doświadczenie w pracach brukarskich oraz wykończeniowych jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymyślne projekty.

Za sprawą współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych mamy dostęp do szerokiej palety kostek brukowych, granitowych, płyt tarasowych i wielu, wielu innych. Wykorzystaj nasze doświadczenie do kreowania swojego otoczenia. Serdecznie zapraszamy!

W celu uzyskania informacji zadzwoń: 504 212 219
lub napisz: adam.minichowski@rymix.pl.