Dla indywidualnych klientów

Dla firm i instytucji

Wybrane realizacje

O firmie

Firma Rymix jest warszawską firmą działającą w szeroko pojętej branży budownictwa. Jej głowne zalety to wieloletnie doświadczenie, profesjonalna kadra pracownicza oraz przyjazna atmosfera.

Przedsięwzięcie ma charakter rodzinny, co jest istotnym atutem, gdyż sprzyja budowaniu trwałych relacji biznesowych i czyni naszą firmę wiarygodnym partnerem.

Wiodący przedmiot działalności Spółki obecnie to szeroki zakres robót drogowych, w tym w szczególności kompleksowa budowa i modernizacja dróg, ulic i chodników. Firma specjalizuje się także w wykonawstwie prac ziemnych i brukarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi → referencjami oraz → galeriami realizacji grogowych.

Równorzędnym przedmiotem działalności naszej firmy jest budowa obiektów sportowych oraz boisk z róznego rodzaju nawierzchni. W wieloletniej działności firmy zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom, które stawiają przed nami inwestorzy. Posiadamy dostęp do szerokiej gamy → nawierzchni sztucznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybudować zarówno rekreacyjny kort tenisowy jak i pełnowymiarowe boisko wraz z trybunami i budynkami zaplecza. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi → referencjami oraz → galeriami realizacji sportowych.

Nie mniej istotnym filarem aktywności gospodarczej Przedsiębiorstwa jest produkcja i sprzedaż materiałów budowlanych na rzecz odbiorców instytucjonalnych oraz w mniejszym stopniu dla odbiorców indywidualnych. Bogaty asortyment oferowanych wyrobów obejmuje m.in. beton, kruszywa budowlane i drogowe oraz prefabrykaty drogowe. Posiadamy szeroką bazę pojazdów przystosowanych do przewozu każdego rodzaju materiałów budowlanych i sypkich.

Zakres świadczonych usług obejmuje również wynajem sprzętu budowlanego np. koparko-ładowarek, ładowarek, walców drogowych itp. Znaczący potencjał maszynowy w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym kadry, pozwala nam podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i krótkiego czasu realizacji.

W związku z ciągle zmieniającym się rynkiem postanowiliśmy też skierować więcej uwagi na współpracę z klientem idywidualnym. Dzięki ekipom budowalnym posiadającym szerokie i wieloletnie doświadczenie w pracach brukarskich oraz wykończeniowych jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymyślne projekty. Za sprawą współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych mamy dostęp do szerokiej palety kostek brukowych, granitowych, płyt tarasowych i wielu, wielu innych.

W każdym z realizowanych przez nas przedsięwzięć, kierujemy się zasadą uczciwej konkurencji i bezwzględnej lojalności wobec swoich kontrahentów. To sprawia, że nigdy nie mamy problemów z dotrzymaniem terminów płatności. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że zadowolony klient jest najlepszą rekomendacją dla każdego przedsiębiorcy. Zdobyte doświadczenia i stabilna pozycja Przedsiębiorstwa dobrze rokują na przyszłość i sprzyjają dalszemu rozwojowi firmy.

Zapraszamy do współpracy!