Dla indywidualnych klientów

Dla firm i instytucji

Wybrane realizacje

Ogrodzenia

System ogrodzeniowy Sonnblick

Zastosowanie

Przypominające bloki skalne elementy systemu tworzą wszechstronne możliwości do szybkiej budowy ogrodzeń i różnorodnych murków. Tworzą gustowną oprawę dla domu i ogrodu.

Materiały

 

Ogrodzenia przetłoczone

Parametry techniczne

Zastosowanie

Ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych.

Wykonanie i kolory

Panele wykonywane są z ocynkowanych drutów stalowych niemalowanych lub malowanych na kolor metodą proszkową. Słupki ogrodzeniowe są ocynkowane a następnie malowane na kolor również metodą proszkową. Słupki posiadają górne nakładki wykonane z tworzywa pcv, zabezpieczające przed przedostaniem się wody do środka słupka. Standardowy kolor malowania - zielony RAL 6005. Inne kolory dostępne na zamówieni

→ Paleta kolorów RAL

→ Tabele wymiarowa ogrodzeń przetłoczonych

Sposób montażu

Panele montowane są do boków słupka za pomocą specjalnych uchwytów mocujących, zapewniających łatwy montaż i regulacje ustawień.

Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz szeroką gamę bram i furtek dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiającego.

 

Ogrodzenia sportowe

Parametry techniczne

Zastosowanie

Ogrodzenia posesji prywatnych, obiektów sportowych, placów zabaw, parków i ogrodów jak również ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej.

Wykonanie

Ogrodzenia wykonywane są zarówno z siatek ocynkowanych jak i powlekanych tworzywem pcv w szerokiej gamie kolorystycznej.

Słupki ogrodzeniowe występują w wersji ocynkowanej niezabezpieczone lub zabezpieczone farbą antykorozyjną. Słupki posiadają górne nakładki zabezpieczające przed przedostaniem się wody do środka słupka.

Sposób montażu

Siatka montowana jest za pomocą drutu naciągowego przechodzącego przez uchwyty montażowe słupków ogrodzeniowych. Odpowiednie naprężenie ogrodzenia uzyskujemy poprzez regulacje śrub naciągowych (napinaczy). W razie potrzeby można zamontować nad siatką drut kolczasty.

Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz szeroką gamę bram i furtek dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiającego.

Kolory

Siatka wykonywana jest z ocynkowanych drutów stalowych niemalowanych lub malowanych na kolor metodą proszkową. Standardowy kolor malowania - zielony RAL 6005. Inne kolory dostępne na zamówienie.

 

→ Paleta kolorów RAL

→ Tabele wymiarowa ogrodzeń sportowych

 


W celu uzyskania wszelkich informacji napisz: info@rymix.pl.